Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Gjinia

Ngjyra

E kuqe

Marka

100% Viskoze

Sugjerime

 • -51%
  Shapka Plazhi 1,290L
 • -51%
  Shapka Plazhi 990L
 • -51%
  Peshqir Plazhi 1,140L
 • -51%
  Shapka Plazhi 990L
 • -51%
  Shapka Plazhi 990L
 • -51%
  Çanta plazhi 1,290L
 • -51%
  Shapka Plazhi 1,290L
 • -51%
  Peshqir Plazhi 1,490L