Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

Materiali i produktit

Sugjerime

  • Fustan 3,490L