Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40

Ngjyra

E verdhe

Marka

Gjinia

100% Viskoze

Sugjerime

 • -21%
  Fustan 2,790L
 • -21%
  Fustan 2,790L
 • -21%
  Fustan 2,390L
 • -21%
  Fustan 3,190L
 • -21%
  Fustan 1,590L
 • -21%
  Fustan 1,590L
 • -21%
  Fustan 1,590L
 • -21%
  Fustan 1,590L