Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Petrol

Marka

Gjinia

70% Modal, 30% Poliester

Sugjerime

  • Fustan 1,990L
  • Fustan 1,990L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 3,490L
  • Fustan 3,490L
  • Fustan 2,990L
  • Fustan 2,990L