Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E kuqe, E zeze, Jeshile

Marka

Gjinia

95% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

  • Fustan 3,990L
  • Fustan 3,290L
  • Fustan 4,290L
  • Fustan 6,990L
  • Fustan 7,990L
  • Fustan 2,290L
  • Fustan 5,490L
  • Fustan 4,990L