Back

Kapëse Flokësh

Kapëse Flokësh

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Poliester

Sugjerime

 • Kapëse Flokësh 490L
 • -15%
  Kapëse Flokësh 590L
 • -15%
  Kapëse Flokësh 590L
 • Kapëse Flokësh 490L
 • -15%
  Kapëse Flokësh 590L