Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Gjinia

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Blu

Materiali i produktit

Sugjerime

 • -21%
  Bluza 2,790L
 • -21%
  Pantallona 2,390L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -18%
  Bluza 1,890L
 • -18%
  Pulovër 1,890L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -26%
  Bluza 2,990L
 • -21%
  Pulovër 1,990L