Back

Paliçeta

Paliçeta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Bezhe

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

 • Paliçeta 3,490L
 • Paliçeta 1,790L
 • Paliçeta 3,990L
 • Paliçeta 4,990L
 • Paliçeta 4,490L
 • Paliçeta 3,990L
 • -21%
  Paliçeta 1,990L
 • -51%
  Paliçeta 1,490L