Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

65% Poliester, 25% Viskoze, 10% Elastan

Sugjerime

  • Streçe 2,890L
  • -21%
    Streçe 3,350L
  • -21%
    Streçe 3,030L
  • -21%
    Streçe 4,390L