Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

85% Poliester, 15% elastan

Sugjerime

  • Streçe 1,990L
  • Streçe 4,490L
  • Streçe 2,290L