Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

 • -41%
  Bluza 2,090L
 • -41%
  Pantallona 1,790L
 • -41%
  Bluza 1,790L
 • -41%
  Bluza 1,370L
 • -41%
  Pulovër 1,370L
 • -41%
  Bluza 1,790L
 • -41%
  Bluza 2,390L
 • -41%
  Pulovër 1,490L