Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • -25%
    Këmishë 2,490L
  • -34%
    Këmishë 2,990L