Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Bojeqielli

Marka

Gjinia

52% Pambuk, 48% Poliester

Sugjerime

 • Këmishë 4,990L
 • -56%
  Këmishë 1,990L
 • Këmishë 2,490L
 • Këmishë 2,490L
 • -52%
  Këmishë 1,590L
 • -49%
  Këmishë 1,790L
 • -46%
  Këmishë 2,190L
 • Këmishë 2,490L