Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Gjinia

Ngjyra

Pana

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 2,490L
  • Bluza 3,990L
  • Bluza 5,490L
  • Bluza 1,790L
  • Bluza 3,490L
  • Bluza 3,290L
  • Bluza 2,990L
  • Bluza 1,990L