Back

Fund

Fund

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E bardhe

Marka

95% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

 • Fund 3,290L
 • Fund 2,990L
 • Fund 2,290L
 • Fund 2,290L
 • -21%
  Fund 1,590L
 • -21%
  Fund 2,390L
 • -21%
  Fund 1,990L
 • -23%
  Fund 1,390L