Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

98% Pambuk, 2% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 2,490L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,290L
  • -57%
    Pantallona Të Shkurtra 1,290L