Back

Fund

Fund

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

87% Poliester 13% Elastan

Sugjerime

  • Fund 3,990L
  • Fund 6,490L
  • Fund 3,990L
  • Fund 3,290L