Back

Çorape Femrash

Çorape Femrash

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

6%7 Pambuk, 24% Poliamide, 6% Poliester, %3 Elastan

Sugjerime

  • Çorape Femrash 490L
  • Çorape Femrash 290L