Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 38, 40, 42

Ngjyra

Kafe

Marka

Gjinia

63% Poliester, 34% Pambuk, 3% Elastan

Sugjerime

  • Xhaketë 8,990L
  • Xhaketë 4,990L
  • Xhaketë 3,490L
  • Xhaketë 5,990L
  • Xhaketë 6,990L
  • Xhaketë 8,990L
  • Xhaketë 3,490L
  • Xhaketë 6,490L