Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Jeshile, Kafe

Marka

80% Akrilik 20% Poliester

Sugjerime

 • -51%
  Pulovër 1,490L
 • -71%
  Pulovër 1,190L
 • -51%
  Pulovër 1,490L
 • -51%
  Pulovër 890L
 • -53%
  Pulovër 1,190L
 • -53%
  Pulovër 1,190L
 • -52%
  Pulovër 1,690L
 • -52%
  Pulovër 1,690L