Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

Gjinia

100% Akrilik

Sugjerime

  • Pulovër 2,890L
  • Pulovër 2,990L
  • Pulovër 2,490L