Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Bezhe, Gri e erret

Marka

Gjinia

76% Akrilik, 24% Poliester

Sugjerime

  • -21%
    Pulovër 2,790L