Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Ngjyra

Pana

Marka

Gjinia

86% Akrilik, 14% Poliamide

Sugjerime

  • Bluza 4,790L
  • Bluza 2,990L
  • Bluza 2,990L
  • Bluza 2,990L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,990L
  • Bluza 1,990L
  • Bluza 2,990L