Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

73% Akrilik 27% Poliester

Sugjerime

 • Bluza 1,490L
 • -31%
  Bluza 1,590L
 • -21%
  Bluza 1,990L
 • -21%
  Bluza 3,190L
 • -21%
  Bluza 4,390L
 • -23%
  Bluza 1,390L
 • -29%
  Bluza 2,490L
 • -22%
  Bluza 2,590L