Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S, XS

Ngjyra

Vishnje

Marka

Gjinia

59% Poliester, 36% Pambuk, 5% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 1,990L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 1,590L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 1,990L