Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

65% Pambuk, 35% Poliester

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 1,290L
  • Kanatjere 1,690L