Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Gri

Marka

65% Pambuk 35% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 1,490L
  • -21%
    Bluza 3,190L