Back

Bluza (Sport)

Bluza (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Kafe

Marka

90% Poliester 10% Elastan

Sugjerime

  • Fund 2,990L
  • Fund 4,990L