Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, XL

Gjinia

Ngjyra

Jeshile

Marka

55% Poliester, 45% Pambuk

Sugjerime

  • -31%
    Bluza 3,490L