Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

65% Poliester, 30% Viskoze, 5% Elastan

Sugjerime

  • T-Shirt 790L