Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

88% Poliester, 12% Elastan

Sugjerime

  • T-Shirt 790L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 990L