Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

50% Poliamide, 50% Rajon

Sugjerime

  • Bluza 2,490L
  • Bluza 3,290L