Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL, XXL, L, S, M

Ngjyra

E bardhe

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 2,290L
  • Bluza 1,990L
  • Bluza 2,290L
  • Bluza 2,290L
  • Bluza 2,290L
  • Bluza 2,290L
  • Bluza 2,290L
  • Bluza 2,290L