Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, Jeshile

Marka

50% Modal, 50% Pambuk

Sugjerime

  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 790L
  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 1,490L
  • T-Shirt 1,190L