Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

96% Pambuk, 4% Elastan

Sugjerime

  • -29%
    Bluza 1,790L