Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, S, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

95% Pambuk, 5% Elastan

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,990L
  • Bluza 3,990L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L
  • Bluza 2,490L