Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

%50 Rajon, %28 Poliester, %22 Poliamide

Sugjerime

 • -21%
  Pantallona 2,310L
 • -21%
  Pantallona 4,710L
 • -21%
  Pantallona 3,190L
 • -21%
  Pantallona 1,990L
 • -21%
  Pantallona 2,390L
 • -21%
  Pantallona 1,990L
 • -21%
  Pantallona 2,390L
 • -21%
  Pantallona 1,990L