Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

Argjend

Marka

Gjinia

78% Poliester, 15% Poliamide, 7% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Pantallona 3,190L
 • -21%
  Pantallona 1,990L
 • -21%
  Pantallona 2,390L
 • -21%
  Pantallona 1,990L
 • -21%
  Pantallona 2,390L
 • -21%
  Pantallona 1,990L
 • -21%
  Pantallona 1,990L
 • -21%
  Pantallona 2,390L