Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

75% Pambuk, 23% Poliester, 2% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Xhinse 3,990L