Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

27/32, 30/32, 31/32, 32/32

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

99% Pambuk, 1% Elastan

Sugjerime

  • Xhinse 4,990L
  • Xhinse 4,990L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,990L