Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

26, 30, 31, 32, 34

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Xhinse 4,990L