Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

26, 27, 28, 30, 32, 34

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

97% Pambuk, 3% Elastan

Sugjerime

  • Xhinse 4,990L