Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

62% Poliester, 34% Viskoze, 4% Elastan

Sugjerime

 • Streçe 4,990L
 • Streçe 3,990L
 • Streçe 2,490L
 • Streçe 4,990L
 • Streçe 4,490L
 • -31%
  Bluza 3,490L
 • -51%
  Bluza 2,990L
 • -41%
  Xhinse 3,590L