Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

69% Poliester, 26% Viskoze, 5% Elastan

Sugjerime

  • -49%
    Fustan 1,690L
  • -51%
    Fund 990L