Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

65% Viskoze, 35% Poliester

Sugjerime

 • Pantallona 3,490L
 • -21%
  Pantallona 2,790L
 • -21%
  Pantallona 2,790L
 • -21%
  Pantallona 4,790L
 • -21%
  Pantallona 3,590L
 • -21%
  Pantallona 3,190L
 • -21%
  Pantallona 3,990L
 • -21%
  Pantallona 3,190L