Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

65% Poliester, 35% Viskoze

Sugjerime

 • -22%
  Bluza 2,590L
 • -21%
  Bluza 1,990L
 • -22%
  Bluza 1,790L
 • Bluza 1,490L
 • -31%
  Bluza 1,590L
 • -33%
  Bluza 1,690L
 • -31%
  Bluza 2,790L
 • -31%
  Bluza 3,790L