Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Gjinia

Ngjyra

Blu, E zeze

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 2cm

Sugjerime

 • -21%
  Pupa 10,070L
 • -21%
  Pupa 6,390L
 • -21%
  Pupa 6,390L
 • -21%
  Pupa 5,590L