Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Gjinia

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

Blu, Gri e erret

50% Pambuk, 50% Poliakrilik

Sugjerime

  • Këmishë 4,290L