Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Gjinia

Ngjyra

Gri e erret, Vishnje

Marka

64% Pambuk, 36% Poliester

Sugjerime

  • Këmishë 3,490L