Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10, 11-12

Ngjyra

Blu, E kuqe

Marka

Gjinia

73% Pambuk, 24% Poliester, 3% Elastan

Sugjerime

  • Bluza 1,290L